12 November 2011

the versace jungle

it's was fun and it felt a bit like some kind of jungle
the animals ate too many fermented fruits, you know.

in short: agnes is the best hip hoppa and photos of her always look photoshopped because you cannot quite believe she is that frigginly (fantastically) skinny, paulina wore male underwear, babo was masturbating over her reflection in the mirror (just kiddin), we pulled out the versace excalibur out of (actual) moss, bara spilled her drink on the floor and i had to take a pic of it, naturally.

(and yes it's true i love that bomber jacket just like everyone else does and that there are too many cool clothes compared to the money i have so fml. actually, i do not have any.)
/
byla to zábava a cejtil jsem se trochu v džungli
zvířata snědla moc fermentovaných plodů, chápete.

ve zkratce: anežka je nejlepší hopper a fotky na kterejch vypadaj jako projetý phtoshopem, protože prostě nemůžete věřit, že vypadá tak (fantasticky) vyhuble, paulina měla pánský spodky, babo masturbovala nad svym odrazem ve zrcadle (dělám si srandu), vytáhli jsme versáčovej exkalibr z (opravdovýho) mechu, bára vylila drink na zem a já jsem ho přirozeně musel vyfotit.

(a jo je to pravda, že ten bomber miluju, stejně jako každej. a taky že v pánský kolekci je bohužel až moc dobrejch věcí v porovnání s penězma takže fml. vlastně žádný prachy nemam.)9 comments:

 1. suprr! chudák drink a bunda jo!

  ReplyDelete
 2. ur so hot i want to date the shit out of u

  ReplyDelete
 3. bundaaaa bundaaaa, bude mojeeeeee !!!!

  ReplyDelete
 4. z tohto vyplýva že by som si to mala najviac uzit :-D
  supr žúr.

  ReplyDelete
 5. Spoďáre stokrát lepšie na Pauline ako na nejakom starom chlapovi.
  škoda, že nemaš prachy, lebo ta bunda je na teba:D

  ReplyDelete

shout