5 October 2011

5


na blogu 5 důvodů, o kterym jsem před nějakou dobou psal (popsal bych to asi jako kapka deště proti tomu tsunami sraček co tam ta debilka píše), se objevilo, že autorem všech těch nenávistnejch článků jsem vlastně já.

ani to neni možný. je tam vyfocená agnes zezadu a předpokládám, že by si mě asi všimla, když mě zná od vidění, že. pak mi řekněte, jestli na tom blogýzku vidíte cokoli estetickýho, co by mě alespoň vzdáleně připomínalo. celkově hnusnej layout s ještě odpornějšim obrázkem. taky takhle vůbec nepíšu a předevšim ne takhle rozsáhle tyjo. asi bych dost těžko mohl pomlouvat boo, možná si pamatujete, že jsem o ní nepsal vůbec špatně. dál se nejmenuju lukáš hoffman, ale hofmann.

celkově je to úplně absurdní a vyjařuju se k tomu jenom proto, že nechci bejt očerňovanej ze šíření nenávisti. mimochodem se jí podle komentářů dost lidí chytlo a lidi na sebe vzájemně házeli špínu jak diví. myslim, že by se nad sebou někteří mohli zamyslet.

pokud jste se sem dostali kvůli tomu, že věříte, že jsem to psal já a čekáte víc nesnášenlivosti, tak mě okamžitě můžete přestat číst nebo sledovat, protože se vám jí nedostane. já o takovýhle "fanoušky" nestojim. tak.

14 comments:

 1. come on, nebud tak precitlivelej.

  ReplyDelete
 2. Ježiš, to vyznělo vzhledem k druhému komentu dvakrát tak drsně :-))))) "posli fotku" :D

  ReplyDelete
 3. Everyone is convinced it's Jakub Furst.

  ReplyDelete
 4. Ježiš. Dělá to žena..to je víc než jasné. A jmenuje se Andrea Malá.

  ReplyDelete
 5. Vo co de ? Nejsem v obraze, dostávám depresi.

  ReplyDelete
 6. to mi ani neříkej, už jsem se do tebe chtěla zamilovat.

  Kara

  ReplyDelete
 7. Luky..vis ty co? Drzime pri tobe! <3 Je to pica, udala bych ji za to. To by pak byla teprv estetika.

  ReplyDelete
 8. Napsala jsem tam té osobě taky dost dlouhej komentář. Svůj neúspěch si vybíjí na úspěšných, smutné. Třeba se měla víc snažit... Jde to hold pomalu, vim sama =(

  ReplyDelete
 9. no jasně, jakub fürst, určitě! protože 30ti letý account manageři nemají většinou na práci nic lepšího, než řešit něčí panenství, wedges a národka crew!

  ReplyDelete
 10. videli jste jeho ofiko stranku? :DD

  ReplyDelete
 11. já tomu nerozumim, ale to je jedno, hold nejsem ve světě blogerů.)

  ReplyDelete

shout