22 May 2011

DEZIRÉ ZA PĚTKU 3

Důležitý jsou taky účinky harlekýnek. Podle Jany tyhle story vkus nekazí a každej by si je měl přečíst. Je čemu se přiučit. Třeba empatii nebo jak se vyvarovat s intrikami. Přesto v dnešní době už harlekýnky nečte, jen jí stále chodí aspoň milostné sešity. Ty skladuje a až přijde chvilka nudy, ráda si je přečte.

Zkušený harlekýnkař jako paní Jana ví, že je to s timhle žánrem pěkně promyšlená záležitost. Už jenom barva obalu totiž hodně napoví. S nově nabytejma informacema cítíme potřebu se podělit: prvním krokem je si zapamatovat, že jakkoli už si harlekýnky spojujete se zaručenym pobavením nad polygamií hrdinů a jejich starostma, koho si vybrat a jak ututlat nevěru, není tomu zdaleka tak. Nemusíte se totiž ničeho takovýho vůbec dočkat! Moudro první: jak má harlekýnka bílý obal, ruce od ní pryč. Je leda pro druholigový čtenáře, co mají veškerý erotično spojený s nekonečnym promýšlením pro a proti zakončený políbením hrdinů na poslední straně. Fajn, jestli už za sebou pár podobných knížek máte. Napoprvý nic moc, je jasný, že od toho všichni čekáme víc. O něco odvážnější porci vášně servírujou knížečky s obalem červeným. Vidíš barvu růže a lásky, je konečně na co se těšit. Ale samotným vrcholem jsou obaly barvy vínovo-lila. Netřeba popisu, ukázka mluví za vše:

Přistup, řekl milovaný hlas. Bez bázně, ale plná rozechvění přistoupila k jeho obrovské posteli s baldachýnem. Stále ještě byl ve stínu. Pojď blíž, poroučel a ona vstoupila do stínu, aby byla s ním. Byli v jiném světě, ve světě stínů. Měl rozhalenou hruď, byl bosý, měl na sobě zlaté kalhoty a na hlavě zlatý turban s velkým zeleným kamenem. Nabídl jí opojný nápoj, který držel v ruce. Pobízel ji, aby jedla a pila a její opojení bylo stále divočejší. Ještě stále neuzřela jeho tvář. Jedl a současně i jí dával malé kousky pokrmu do úst. Konečně se stalo to, co tak dlouho očekával. Rukou hladil její poodhalené ňadro. Jeho prsty začaly tisknout její bradavky. Byla téměř v deliriu a z hrdla se jí vydral povzdech odevzdání se. Uvidíš, jaké to bude. Miluješ mě a ani to nevíš, řekl jí. Ano, miluji tě od první chvíle, kdy jsem tě spatřila, řekla. Byla rozpálená tak, jak nikdy ještě v celém svém životě. Všechny její údy hořely touhou, aby se jich dotkl. Hladil jí ňadra a bříško. Jsi snad víla, žes mě tak okouzlila? Jak se tohle odepíná? Ptal se, když chtěl vidět a zmocnit se jejích ňader. Říkám ti, že jsem ještě neviděl ženu tobě podobnou. Líbali se, její srdce zpívalo a tělo se zmítalo rozkoší. Jeho ruka bloudila mezi jejíma nohama, dokud nenašla to nejtajnější místo. Co je to?" (Alexandra Sellersová, Milovaný šejk)

2 comments:

  1. Mám doma oldskůl harlekýnku První láska z roku 93. Zcenila sem, že tam aspoň pětkrát použili "vklouznul do ní jako noční had".

    ReplyDelete

shout